Ömer Güney Kişisel Web Sitesi

Bana ve hayata dair hersey

- Anasayfa- Hakkında- FORUM

Facebook Kaydol için doğru adrestesiniz. Bu yazımız altında sizlere Facebook Kayıt nasıl olunur anlatacağız. Facebook, bildiğiniz üzere şu anda dünyanın en büyük paylaşım platformu. İçinde bir insanın internette arayacağı çoğu şeyi barındırıyor. Facebook‘ta gazete okumaktan, resim video araştırmaya, güzel yazılara kadar herşeyi bulabiliyorsunuz. Siz Facebook dünyasına katılmak için bir an önce Facebook Kaydol işleminizi gerçekleştirin..

Facebook Kaydol – Facebook Üye Ol

Bu isteklerinizi gerçekleştirebilmek için önce siteye girin, sitenin sağ bölümünde Facebook Kaydol – Ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. diye bir ibare göreceksiniz, o bölümün altına Ad, Soyad, E-Posta Adresi, Şifre ve Cinsiyet bilgilerinizi doldurun. Bu işlemleri tamamladıktan sonra da Facebook Hesabınızı onaylamak için girdiğiniz E-Posta adresine bir mail gelecektir. O mail’deki doğrulama sayfasına girin ve hesabınızı aktifleştirin. Facebook Kaydol işleminiz böylece sonlanmış olacak..

Facebook’a Üye Olma konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız, sizlere yardımcı oluruz. Facebook Kaydol ve Facebook hakkında diğer sorularınız için sitemizde konuları incelyebilir, cevap bulamazsanız eğer Yorum Bölümü altından sorularınızı sorabilir, istediğiniz cevapları alabilirsiniz..

Etiketler:

, , ,

8 Cevap “Facebook Kaydol”
 1. gizemli diyor ki:

  facebook’um olsun istiyorum yani çok mu şey istiyorum yaa

 2. nurpelda diyor ki:

  Facebook güzel bir şey öğretmenimle arkadaşlarımla konuşma için kaydolmak istiyorum

 3. ebru diyor ki:

  ben facebook a kaydolamıyorum ne yapmalıyım acaba bilgilerinizi bekliyorum arz ederim

 4. elanur diyor ki:

  benim adım elanur soyadım cebeci
  ben facebook’um olmasını istiyorum kayıt olmak istiyorum

 5. Mustada diyor ki:

  Benim adım mustafa facebook’a üye olmak istiotum nasıl oluçamm

 6. eda diyor ki:

  ya bu kayıt nasıl yapılıyor ben hiç kaydolamadım birisi yardım etsin bana ben kaydolmak istiyorum

 7. merve nur diyor ki:

  benim facebook’umun olmasını istiyorum lütfen bana face kaydolur musunuz yada bana söyleyin yada ben kurarım kendime siz söyleyin lütfennn yaaa

 8. oyyla diyor ki:

  Facebook Kaydol…

  Facebook Kaydol hakkında tüm ayrıntılı bilgiler bu konu altında paylaşılıyor. Facebok sitesine dair Kaydol dışındaki diğer anlatımlar da omerguney.com’un bu sayfasında…

 9.  
Cevap yaz