Ömer Güney Kişisel Web Sitesi

Bana ve hayata dair hersey

- Anasayfa- Hakkında- FORUM

Hotmail‘den müthiş bir yenilik! Artık Hotmail.com.tr‘li Mail Adresi ve MSN’inizi alabilirsiniz. Hotmail, Türkiye için yaptığı yeni bir yatırımla artık livemessenger.com‘lu adreslerin ardından @hotmail.com.tr‘li mail adresi dağıtmaya başladı. Daha önceleri Yahoo da buna benzer bir girişim yapmıştı ve çok olumlu tepkiler aldı. Hotmail.com.tr Adres Alma çok kolay, ayrıntılar yazının devamında

@Hotmail.com.tr’li Adres  Alma

Öncelikle hotmail.com.tr adresine girin. Site açıldıktan sonra Windows Live ID’niz yok mu? yazısının altındaki Kaydol yazısına tıklayın, oradan hotmail.com.tr‘yi seçin, gerekli bilgileri doldurduktan sonra siz de hotmail.com.tr‘li adresinize kavuşmuş olacaksınız..

Hotmail.com.tr

Hotmail.com.tr adresi daha önceden hotmail için ayrılmış olmasına rağmen yeni yayına girdi. yahoo.com.tr‘nin ardından en çok kullanılan mail servisi olan hotmail.com.tr‘ye de yoğun ilgi bekleniyor.

@Hotmail.com.tr uzantılı Mail ve MSNalma konusunda sorun yaşayanlar bu konu altından görüşlerini paylaşabilirler.. Hotmail.Com.TR alan adının yaygınlaşması ülkemiz adına da güzel bir gelişme olacaktır. Bu olay com.tr alan adının dünyada duyulmasına yardımcı olacaktır..

Etiketler:

, , , ,

3 Cevap “Hotmail.Com.Tr Kaydol”
  1. nuray altun diyor ki:

    Hotmail.Com.tr’li adresime girmek istiyorum ve adresim blok olmus dıyor

  2. ali bulut diyor ki:

    Hotmail.com.tr sitesi bir türlü açılmıyor lütfen yardımcı olun :(

  3. @Hotmail.com.tr Uzantılı Msn Adresi Alma | MSN diyor ki:

    [...] Almak için yapmanız gerekenler konunun devamında ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır. Hotmail.Com.Tr adresinizi kayıt altına almak için yazının devamını [...]

  4.  
Cevap yaz