Ktunell

Sizlere bugün Ktunell adlı Anonymouse Sürf sitesini tanıtacağız. Ktunell, diğer çevrimiçi gizliliği sağlayan Sürf siteleri ile aynı mantığa sahip. Tek farkı Ktunell’in diğer sitelere oranla daha kaliteli oluşu. Ktunell ile Vtunnel ve anonymouse.org gibi sitelere oranlara çok daha hızlı sürf yapabiliyorsunuz. Ktunell, Proxy sürf siteleri arasında iyi bir yere sahip.

Ktunell Giriş

Ktunell’e girdikten sonra adres çubuğuna girmek istediğiniz sitenin adresini yazmanız yeterli. Ardından Go’ya basıp, gizliliğinizi koruyarak dilediğiniz websitesini ziyaret edebiliyorsunuz.

Ktunell Proxy

Ktunell’deki mantık Proxy mantığının aynısı, nasıl Firefox’a eklenti kurarak veya bilgisayarınıza bazı programlar yükleyerek Proxy ile sürf yapıyorsunuz, Ktunel’de de aynı şekilde işliyor bu mantık. Bu mantık şöyle işliyor; Sitenin atadığı IP adresini  kullanarak internette sürf yapıyorsunuz.

One thought on “Ktunell

  1. Ben birisini sevdim ama nalet olsun terk etti isyan ediyorum Ktunell falan da açmıyor artık..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>