Ktunnel

Ktunnel, özellikle Türkiye’de çok popüler olan bir Anonymouse Sürf Sitesi. Ktunnel ile Vtunnel‘in sahibi aslında aynı kişiler fakat. Ktunnel de diğer site kadar başarılı olabilmiş. Ktunnel‘e olan ilgi gün geçtikçe de artıyor. Türkiye’de en çok ziyaret edilen 50. site konumunda.

Ktunnel Web Sitesi Başarılı mı?

Bize göre Ktunnel Sitesi o kadar da başarılı değil. Özellikle video izleme siteleri için çok kalitesiz bir yayın veriyor. Ayrıca Ktunnel‘de çıkan reklamlar da bir o kadar rahatsız edici. İster istemez diğer Anonymouse Sürf Sitelerine başvurmak zorunda kalıyorsunuz. Ktunnel, benzeri siteler arasında sınıfta kalıyor..

4 thoughts on “Ktunnel

  1. yav ben nasıl youtube’a ve facebok a giricem ktunnel’le. tıklıyorum girmiyor?

  2. Teşekkürler Ktunnel için.. Ben önceden Proxy kullanarak sürf yapıyordum fakat hep sorun oluyordu. Ktunnel’le daha rahat oluyor.. Sanki biraz yavaş gibi ama alternatif önerebilir misiniz bana?

  3. yinede Türk siteleri de desteklenmeli, en az onlar kadar başarılı gizlen net ‘i kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>